sylwester w górach
Sylwester
Oferty sylwestrowe 2014/14

Sylwester w Łebie
Jeden Sylwester - Dwie imprezy! Już czas pomyśleć o sylwestrze! Jeżeli pragniecie Państwo przeżyć niezapomniane chwile w tę cudowną noc z pewnością skorzystacie z naszej oferty
Sylwester w Rzymie- Zwiedzanie, Zabawa
Rzym - miasto siedmiu wzgórz, wieczne miasto, kolebka kultury, stolica papiestwa - każde określenie jest właściwe. Plątanina wąskich uliczek wokół Panteonu kryje niezliczone ilości atrakcji, elegancka Piazza Navona zachęca aby bliżej poznać barok
Sylwester- Wenecja- Werona- Mediolan
SYLWESTER W WENECJI ZE ZWIEDZANIEM MEDIOLANU I WERONY- WYJAZD POTWIERDZONY
Wiedeń- noclegi w Wiedniu- Zwiedzanie
Wiedeń pełen tajemnic i historycznych zabytków widocznych w każdym punkcie tego miasta, lecz nie należy zapominać, że jest to także centrum rozrywki, gdzie można spędzić tę wyjątkową noc.
Sylwester w Gospodzie Polskiej
Szalona Noc Sylwestrowa w klimatycznej, góralskiej Gospodzie Polskiej w Szczyrku w Beskidach już za jedyne 249 zł za osobę! ALL INNCLUSIVE w mega cenie!
La Siesta Hotel
La Siesta to hotel Przyjazny Rodzinie! Najmłodsi mogą spędzić wspaniałe chwile na placu zabaw oraz w hotelowym kąciku zabaw. Dorosłych zapraszamy do odprężającej strefy wellness. Pobyt w łaźni parowej lub suchej saunie z pewnością odstresują...
Sylwester z Atenami w Hotelu Kostis ***
Niezwykle atrakcyjna oferta wyjazdu sylwestrowego do Grecji. Bal sylwestrowy przy muzyce polskiego zespołu na żywo, bogate menu sylwestrowe oraz szeroki program zwiedzania to nie jedyne atrakcje tego wyjazdu.
Sylwester Góralski z Balem i kuligiem
Extra tanio!! 6 dni pobytu od 650 zł za osobę. Dla naszych gości przygotowaliśmy w trakcie 6 dniowego pobytu aż dwa wieczory zabawy!Pierwszy wieczór-Pojedziemy kuligiem z nastrojowymi pochodniami i drugi wieczór-Noc Sylwestrową do Białego Rana!!
Sylwester 250 m pod zemią
Bal sylwestrowy we wspaniałych wnętrzach zabytkowej kopalni soli w Bochni to niezwykła atmosfera, znakomita muzyka, liczne atrakcje, konkursy i niespodzianki, możliwość zwiedzania kopalni oraz wyśmienite przygotowane przez szefa kuchni menu.

[1] | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna
NAWIGACJA
REKLAMA